Produkt lokalny

Prezentujemy Wam przykłady lokalnej twórczości utalentowanych mieszkańców Krainy Wygasłych Wulkanów. Są to również lokalne smaki wydobyte z płodów powulkanicznej ziemi. Wielu z naszych rzemieślników i artystów prowadzi również warsztaty kreatywne, degustacje i pokazy, podczas których goście mogą odkryć własne talenty oraz przeżyć wiele niezapomnianych doznań smakowych, jak i artystycznych…
Przedstawione produkty są wykonywane ręcznie, metodami domowymi i rzemieślniczymi. Często wytwarzane tylko sezonowo i w niewielkich ilościach, dlatego nie zawsze będą dostępne.

Prostota, natura, wyjątkowość. Oto cała reklama naszych lokalnych produktów.

Stworzone z pasją

w Krainie Wygasłych Wulkanów

Pracownie z naszym certyfikatem

Pozostałe pracownie

Katalog produktu lokalnego

Warsztaty, pracownie i lokalni producenci z Krainy Wygasłych Wulkanów zebrani w jednym katalogu! O wersję papierową zapytaj w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej lub w biurze LGD Partnerstwo Kaczawskie.

Najbliższe warsztaty i wydarzenia

Pracownie na mapie

[put_wpgm id=”1″ category=”11″]

Publikacja bazy produktów lokalnych wykonano w ramach projektu współpracy pn. “Marki Lokalne Dolnego Śląska – tworzone z pasją”, realizowanego przez  LGD Partnerstwo Kaczawskie, LGD Duch Gór, LGD Kwiat Lnu, LGD Kraina Łęgów Odrzańskich,  LGD Wrzosowa Kraina, LGD Szlakiem Granitu oraz LGD Dobra Widawa, a współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z EFRROW, działanie  M19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”.

Skip to content