Działaj Lokalnie 2022 – podsumowanie naboru

16 maja 2022 zakończył się nabór wniosków do Konkursu „Działaj Lokalnie”  prowadzonego przez Stowarzyszenie Kaczawskie na obszarze 16 gmin Gór i Pogórza Kaczawskiego. Wnioski w Programie składać mogły organizacje pozarządowe i grupy nieformalne działające na obszarach gmin: Bolków, Jeżów Sudecki, Jawor, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Pielgrzymka, Ruja, Świerzawa, Wądroże Wielkie, Wojcieszów, Zagrodno, Złotoryja (miasto i gmina wiejska).

W naborze wniosków w 2022 spłyneło aż 19 wniosków opiewających na kwotę dofinansowania przekraczającą 95 000,00 zł. Dostępność środków w naborze to 55 000,00 zł, przed nami więc trudny proces oceny i wyboru tych najciekawszych.

Oceny merytorycznej wniosku dokona Lokalna Komisja Grantowa Działaj Lokalnie, która składa się z 10 osób doświadczonych w działaniach społecznych i inwestycyjnych, pochodzących z naszego regionu. Są to przedstawiciele samorządu, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, praktycy edukacji i specjaliści turystyki. Następnie ostateczną listę wniosków do dofinansowania zatwierdzi Zarząd Stowarzyszenia Kaczawskiego.

Wyniki opublikowane zostaną między 30 maja a 2 czerwca.

warsztaty w Krainie Wygasłych Wulkanów
Poprzedni wpis
Wiosenne szkolenia “Działaj Lokalnie”
Następny wpis
Działaj Lokalnie 2022 – wyniki konkursu
Skip to content