Wiosenne szkolenia “Działaj Lokalnie”

Kwiecień i maj upłynęły pod znakiem szkoleń. W ramach naboru wniosków prowadzonego przez Stowarzyszenie Kaczawskie do Programu “Działaj Lokalnie”, który zakończył się 16 maja 2022 zorganizowano trzy szkolenia dla wnioskodawców: w Dobkowie, Bolkowie i Pielgrzymce.

W szkoleniach wzięło udział łącznie 12 osób. Dziękuję Wam za poświęcony czas i Wasze zaangażowanie w rozwój społeczności lokalnych – cieszę się też, że mogliśmy się spotkać osobiście, wymienić doświadczeniami i wyjaśnić wątpliwości. Mam nadzieję, że złożone przez Was wnioski będą pozytywnie ocenione!

Bardzo dziękuję również Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej, Centrum Biblioteczno-Kulturalnemu w Bolkowie i Gminnym Centrum Kultury i Bibliotece im. Zenona Bernackiego w Pielgrzymce za udostępnienie pomieszczeń i pomoc we współorganizacji szkoleń.

W maju wzięłam również udział w ogólnopolskim szkoleniu dla Ośrodków Działaj Lokalnie i Partnerstw Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, które w dniach 12-13 maja organizowane było w Warszawie. Była to pierwsza po pandemii okazja do spotkania w gronie koordynatorów i pracowników ODL z całej polski. Jak zwykle wydarzenie zostało profesjonalnie zorganizowane przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Składało się z wykładów, warsztatów i wywiadów traktujących o najważniejszych wyzwaniach organizacji pozarządowych. Dziękuję organizatorom za zaproszenie i za możliwość ciągłego rozwoju i dokształcania pod szyldem Programu Działaj Lokalnie.

Julia Tarkowska, koordynatorka Programu “Działaj Lokalnie” w Stowarzyszeniu Kaczawskim.

warsztaty w Krainie Wygasłych Wulkanów
Poprzedni wpis
Sukces majówkowego Geobusa!
Następny wpis
Działaj Lokalnie 2022 – podsumowanie naboru
Skip to content