Zbiórka nadal trwa! 20.000 zł na koniec 2020 roku! Utrzymajmy przy życiu lokalne działanie. #dzialanieniewygasa

Czas trwania zbiórki: 10 grudnia 2020 – 10 stycznia 2021
Kwota do zebrania: 20 000 zł
Kwota zebrana: 8.240,00 zł
Link do zbiórki: wspieram.to/dzialanieniewygasa


Zakończmy rok czymś wspaniałym! Stowarzyszenie Kaczawskie potrzebuje pomocy. Główny organizator programu „Działaj Lokalnie” z powodu pandemii stracił główne źródło dochodów. Realizacja kolejnej edycji programu wspierającego inicjatywy lokalne zależy od wspólnej mobilizacji. Zadbajmy o szczęśliwą końcówkę 2020 roku!

Wchodząc z ogromną, jak zawsze, energią w rok 2020 nie spodziewaliśmy się, że pandemia pokrzyżuje nam plany. Nie poddamy się jednak tak łatwo. Stowarzyszenie Kaczawskie uruchomiło zbiórkę na wspieram.to, żeby uratować „Działaj Lokalnie”. Potrzebujemy 20 000 zł, ale wierzymy, że wspólnie jesteśmy w stanie zdziałać cuda.

Wszystko miało swój początek 18 lat temu. To właśnie wtedy wokół Gór i Pogórza Kaczawskiego zgromadzili się ludzie, którzy pracują charytatywnie, pomagając Krainie Wygasłych Wulkanów. Założenia są proste – logistyczne i finansowe wsparcie dla aktywnych mieszkańców i ich projektów. Takie wsparcie jest możliwe między innymi dzięki Programowi „Działaj Lokalnie”, który realizujemy już od 13 lat!

Jednak 2021 może być pierwszym rokiem, w którym program ten się nie odbędzie.

Podstawą realizacji programu był wkład własny Stowarzyszenia (ok. 28 000 zł), który pochodził z działalności prowadzonej przez Sudecką Zagrodę Edukacyjną. Pandemia i związane z nią obostrzenia, nie ominęły także tej inicjatywy, pozbawiając Stowarzyszenie jedynego zaplecza finansowego. Dlatego właśnie 10 grudnia została uruchomiona zbiórka, która ma na celu zebranie kwoty wkładu własnego wymaganego przez program „Działaj Lokalnie”. Powoli, lecz nieuchronnie zbliża się do końca. Dni mijają, ale mamy jeszcze trochę czasu!

Udało się uzbierać już 8.240 zł, ale cel nadal nie został osiągnięty. Możemy zrobić to tylko wspólnymi siłami. Każda, nawet niewielka wpłata daje szansę na organizację programu „Działaj Lokalnie” w niezmienionej formie i dalsze wspieranie rozwoju regionu.

Zbiórka kończy się 10 stycznia, co oznacza, że można zakończyć ten rok czymś pięknym. Zadbajmy o to, żeby ten trudny rok miał najpiękniejszy możliwy finał. Wulkany są wygasłe, ale #dzialanieniewygasa!

Osoba do kontaktu:

Julia Jankowska

[email protected],

+48 730 663 611

warsztaty w Krainie Wygasłych Wulkanów
Poprzedni wpis
Spotkanie grupy roboczej branży turystycznej 6/10/2020
Następny wpis
Konkurs na Geogadżet
Skip to content