Konkursy “Geologia” i “Geologia w obiektywie”

Ministerstwo Klimatu i Środowiska – serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach!

Konkurs “Geologia”

Konkurs ma na celu pokazanie zastosowań w praktyce: przedsięwzięć służących rozwojowi i promocji polskiej geologii, filmów rozpowszechniających wiedzę z zakresu geologii, nowatorskie i wysoce efektywne rozwiązania naukowe, techniczne, technologiczne, organizacyjne, ideowe i gospodarcze oraz fundamentalne odkrycia w dziedzinie geologii.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach:

1)     Dorobek, fundamentalne odkrycie;

2)     Młodzi;

3)     Popularyzacja geologii i geośrodowiska.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 22 października br. (udział jest bezpłatny). Zgłoszenia przyjmowane są pocztą tradycyjną lub na pocztę elektroniczną.

W każdej kategorii zostanie wyłoniony zwycięzca. Zdobywca tytułu Nagroda „GEOLOGIA 2021” otrzyma statuetkę, dyplom oraz nagrodę pieniężną. Co więcej, w każdej kategorii mogą zostać przyznane wyróżnienia.  Wyróżnieni mogą otrzymać także nagrodę pieniężną.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.gov.pl/web/edukacja-ekologiczna/konkurs-geologia

Konkurs “Geologia w obiektywie”

Do konkursu można zgłaszać fotografie w dwóch kategoriach:

1)     Geologia w polskim krajobrazie;

2)     Geologia Ojczysta i nieodkryta.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 22 października br. Fotografie należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected]

Jury konkursu wyłoni zwycięzcę w każdej z kategorii. Nagrodą główną jest 5 000 zł (4 500 zł w formie bonu na zakupy w sklepie fotograficznym oraz 500 zł w formie nagrody pieniężnej). Co więcej, w każdej kategorii mogą zostać przyznane wyróżnienia.  Dodatkowo nagrodzone i wyróżnione Fotografie zostaną wykorzystane przy tworzeniu kalendarza na rok 2022.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.gov.pl/web/edukacja-ekologiczna/konkurs-geologia

warsztaty w Krainie Wygasłych Wulkanów
Poprzedni wpis
Geo-rajd “Geoparkiem wędrowanie niekoniecznie po wulkanie”
Następny wpis
Zaproszenie na warsztaty w zakresie rozwoju lokalnego na obszarach wiejskich
Skip to content