certyfikat geoparku kww

Komisja Ewaluacyjna podmiotów starających się o Certyfikat Jakości Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów – nabór 2023

W związku z ogłoszeniem naboru wniosków do Certyfikatu jakości Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów konieczne jest utworzenie Komisji Ewaluacyjnej.

Zgodnie z  Regulaminem Certyfikatu Komisja Ewaluacyjna to zespół osób, których zadaniem jest ocena wniosków aplikacyjnych na dołączonym do regulaminu wzorze karty oceny. Ewaluatorem może być osoba fizyczna, która zgłosi swoją chęć pełnienia tej funkcji Zarządowi Stowarzyszenia Kaczawskiego, uzasadniając jednocześnie swoją znajomość branży turystycznej oraz znajomość zasad funkcjonowania Geoparku. Ewaluatorem może być osoba, której firma lub organizacja uzyskała już Certyfikat w jednym z poprzedzających naborów. Ewaluatorem mogą być członkowie i pracownicy Stowarzyszenia Kaczawskiego. Ewaluatorzy są powoływani każdorazowo w procedurze certyfikacyjnej, mogą być również do tej funkcji wybrani ponownie. Ewaluatorzy nie otrzymują wynagrodzenia za realizację tej funkcji. Komisję Ewaluacyjną powołuje Zarząd Stowarzyszenia Kaczawskiego.

Zgłoszenia z krótkim uzasadnieniem znajomości branży turystycznej oraz zasad funkcjonowania Geoparku prosimy kierować na adres mailowy [email protected]do 6 grudnia 2023 r.

Liczba osób wybranych do Komisji Ewaluacyjnej zależy od liczby wniosków, które wpłyną w ramach naboru wniosków do Certyfikatu Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów.

Komisja Ewaluacyjna zostanie powołana do 8 grudnia 2023 r. i będzie miała 7 dni na ocenę wniosków do 15 grudnia 2023 r. Ocena wniosków odbywać się będzie w formie stacjonarnej, na podstawie formularza zgłoszeniowego oraz treści zawartych na stronie internetowej, w mediach społecznościowych czy podczas rozmowy telefonicznej. W niektórych przypadkach konieczna może być wizyta w danym miejscu.

warsztaty w Krainie Wygasłych Wulkanów
Poprzedni wpis
Prelekcja: Susza – jako zjawisko coraz częściej pojawiające się w ciągu roku
Następny wpis
Certyfikat jakości Geoparku – nabór 2023
Skip to content