Strona główna Samuraje i sushi

Samuraje i sushi

Niewiele jest miejsc na świecie, które tak pobudzają wyobraźnię!
Nakarmimy ją do syta we wspólnej podróży do Kraju Kwitnącej Wiśni. Zapraszamy na pokład multimedialnej podróży przez najciekawsze przystanki japońskiej historii, kultury, języka. Od Tokio po
Hiroszimę, od origiami po ikebanę, od sushi po sake! Niezawodnie jak shinkansen, to będzie prawdziwe trzęsienie ziemi w Waszym postrzeganiu Japonii.

Samuraje i sushi to między innymi odpowiedzi na pytania: Kim jest gaijin? Komu macha kot? Harakiri, seppuku a może las Aokigahara? Dlaczego Tokio jest jak Mars? Jak wygląda japońska toaleta? Co musisz wiedzieć o sushi? Kiedy kwitnie wiśnia? Kim jest gejsza? To także szansa na spróbowanie swoich sił w kaligrafii oraz łamanie języka! A wszystko to poparte setkami podróży na Daleki Wschód.

Najważniejsze informacje

  • Płatność na miejscu, tylko gotówką
  • Zajęcia prowadzi Stowarzyszenie Kaczawskie. Odpłatność za zajęcia jest wsparciem naszej działalności na rzecz regionu. Niestety nie możemy przyjmować płatności kartą ani bonem turystycznym ze względu na formę naszego działania (nie prowadzimy działalności gospodarczej). Dziękujemy za zrozumienie!

 

 

Data

30-01-2022

Czas

14:00 - 15:30

Cena

35 zł/dziecko, 120 zł/bilet rodzinny

Więcej informacji

WYZNACZ TRASĘ

Etykiety

Dostaniesz pieczątkę!

Lokalizacja

Sudecka Zagroda Edukacyjna
Dobków 66, 59-540 Świerzawa, Poland
Sudecka Zagroda Edukacyjna

Zarezerwuj

Sudecka Zagroda Edukacyjna
Telefon
+48 75 617 14 68
Email
[email protected]
Strona WWW
https://www.sudeckazagroda.pl
WYZNACZ TRASĘ

Kolejne wydarzenia

X
Menu
Skip to content