Strona główna Podróż ku rubieżom Układu Słonecznego

Podróż ku rubieżom Układu Słonecznego

Planeta Ziemia, od zarania dziejów stanowiąca dom dla całej ludzkości, pełna jest cudów natury i niesamowitości. Pomimo jednak, że nasz rodzimy świat nie skąpi nam wspaniałych widoków, nie bądźmy domorosłymi ekploratorami – co powiecie na podróż w te miejsca, których jeszcze nie tknęła stopa człowieka?

Od Wenus ku Plutonowi i towarzyszącej mu Ceres. Ze skalistej powierzchni planet typu ziemskiego ku głębi gęstej atmosfery gazowych olbrzymów. Ku szczytom gór tak wysokich, o jakich Ziemianie nawet nie śnili. Na dno jezior, mórz i oceanów odległych światów. Z prądem wiatrów szybszych niż prędkość dźwięku, wzdłuż krawędzi cyklonów większych od naszej planety. Pożeglujemy przez przestrzeń i czas ku miejscom, które być może dane będzie oglądać naszym prawnukom. Bądźmy tam pierwsi, przed nimi! A wulkany? Czy są jeszcze gdzieś poza Ziemią? Wciąż wybuchają, czy drzemią od eonów? Czy z ich kraterów też wylatuje dobrze nam znana lawa?

Odpowiedzi na te i inne fascynujące pytanie znajdzie w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej – dobrze zapnijcie pasy, nim zaczniemy odliczanie!

Najważniejsze informacje

  • warsztaty są odpowiednie dla dzieci od lat 6.
  • dzieciom powinien towarzyszyć opiekun
  • płatność na miejscu, tylko gotówką
  • zajęcia prowadzi Stowarzyszenie Kaczawskie. Odpłatność za zajęcia jest wsparciem naszej działalności na rzecz regionu. Niestety nie możemy przyjmować płatności kartą ani bonem turystycznym ze względu na formę naszego działania (nie prowadzimy działalności gospodarczej). Dziękujemy za zrozumienie!

Data

02-02-2022

Czas

14:00 - 15:30

Cena

35 zł/dziecko, 35zł/opiekun, 120 zł/bilet rodzinny

Więcej informacji

WYZNACZ TRASĘ

Etykiety

Dostaniesz pieczątkę!

Lokalizacja

Sudecka Zagroda Edukacyjna
Dobków 66, 59-540 Świerzawa, Poland
Sudecka Zagroda Edukacyjna

Zarezerwuj

Sudecka Zagroda Edukacyjna
Telefon
+48 75 617 14 68
Email
[email protected]
Strona WWW
https://www.sudeckazagroda.pl
WYZNACZ TRASĘ

Kolejne wydarzenia

X
Menu
Skip to content